Alle mensen

Roos Vermeij

Roos Vermeij

Wethouder

Economie, wijken en kleine kernen
Richard Moti

Richard Moti

Wethouder

Werk, inkomen en Nationaal Programma Rotterdam Zuid
Co Engberts

Co Engberts

Fractievoorzitter

Bouwen, Wonen, Onderwijs en Cultuur
Duygu Yildirim

Duygu Yildirim

Raadslid

Werkgelegenheid, inkomen, integratie, schuldenaanpak, armoedebestrijding en participatie
Dennis Tak

Dennis Tak

Raadslid

Economie, energietransitie, mobiliteit, organisatie, financiën, haven, toerisme en horeca
Narsingh Balwantsingh

Narsingh Balwantsingh

Raadslid

Volksgezondheid, Ouderen, Sport, Jeugdzorg en Maatschappelijke Opvang
Steven Lammering

Steven Lammering

Raadslid

Veiligheid, bestuur, buitenruimte, majeure projecten, organisatie en financiën
Jelle Jaspar

Jelle Jaspar

Politiek medewerker

Buitenruimte, Wonen, Veiligheid, Bouwen, Economie, Duurzaamheid, Energietransitie, Mobiliteit, Zorg en Bestuur
Nino Reus

Nino Reus

Politiek medewerker

Commissie Verkiezingsprogramma 2022

Commissie Verkiezingsprogramma 2022

Marco Heijmen

Marco Heijmen

Voorzitter

primair contactpunt bestuur-fractie, diversiteit, inrichting vereniging, contact met kandidaatstellingscommissie, werkafspraken bestuur
Rutger Ruitinga

Rutger Ruitinga

Vicevoorzitter

nieuwe leden, talentenklas, contact verkiezingsprogrammacommissie, voorbereiding congressen (met Tarik), lid kenniskring wonen, contact met g7 & verenigingsraad & landelijk & gewest
Mirjam van Tiel

Mirjam van Tiel

Secretaris

(interne) communicatie (bv brievenbus afdeling, site & social media), ledenadministratie en bestuurssecretariaat, vertrouwenspersoon, lid verkiezingsprogrammacommissie, contact met integriteitscommissie, "statutaire waakhond"
Ronald Bethlehem

Ronald Bethlehem

Penningmeester

beheer Smalthof, fractievolger, fondsenwerving, landelijk penningmeester-overleg, afdrachten (fractie)leden, relatie vereniging met onderafdelingen, kenniskringen, lid kenniskring economie
Ingeborg Koning

Ingeborg Koning

Bestuurslid

versterken vereniging (w.o. contact met onderafdelingen), 2e secretaris, fractievolger, ombudsteam, activisme binnen en buiten de campagne
Leo Huisman

Leo Huisman

Bestuurslid

permanente campagne, voorbereiding campagne GR22, factievolger, innovatiegroep, lid kandidaatstellingscommissie, social media
Renske Wienen

Renske Wienen

Bestuurslid

campagne, fractievolger, diversiteit (met Marco), werkt aan thema cultuur van verkiezingsprogramma, coach organizing bij talentenklas
Tarik Smaaili

Tarik Smaaili

Bestuurslid

scholing & vorming, fractievolger, voorbereiding congressen (met Rutger), campagne (met Leo en Renske), contact met JS, contact met zustersteden (met Rutger)
Gerrit Vermeulen

Gerrit Vermeulen

Bestuurslid

versterken vereniging (w.o. contact met gebiedscommissies), activisme binnen en buiten de partij, beheer Smalthof
Paulette Verbist

Paulette Verbist

Gebiedscommissielid Kralingen-Crooswijk

Oktay Ünlü

Oktay Ünlü

Gebiedscommissielid Kralingen-Crooswijk

Carl Klaverweide

Carl Klaverweide

Gebiedscommissielid Centrum

Arja den Ouden

Arja den Ouden

Gebiedscommissielid Centrum

Deepak Moella

Deepak Moella

Gebiedscommissielid Charlois

Peter Eggink

Peter Eggink

Gebiedscommissielid Charlois

Rini Vermaat-Vermeulen

Rini Vermaat-Vermeulen

Gebiedscommissielid Delfshaven

Rachid El Ouachoun

Rachid El Ouachoun

Gebiedscommissielid Hillegersberg - Schiebroek

Ton van Anraad

Ton van Anraad

Gebiedscommissielid Hoek van Holland

Ineke Vos

Ineke Vos

Gebiedscommissielid Hoek van Holland

Cor van Hulst

Cor van Hulst

Gebiedscommissielid Hoogvliet

Ahmet Gungor

Ahmet Gungor

Gebiedscommissielid Hoogvliet

Johan Verbeek

Johan Verbeek

Gebiedscommissielid IJsselmonde

Rahul Mangal

Rahul Mangal

Gebiedscommissielid IJsselmonde

Latif Tali

Latif Tali

Gebiedscommissielid Overschie

Anne Snoeck – Henkemans

Anne Snoeck – Henkemans

Gebiedscommissielid Overschie

René Hoff

René Hoff

Gebiedscommissielid Prins Alexander

Shereeva Fabre

Shereeva Fabre

Gebiedscommissielid Prins Alexander

Marianne Melcherts

Marianne Melcherts

Wijkraadslid Kop van Zuid - Entrepot

Koen Istha

Koen Istha

Wijkraadslid Noord - Liskwartier

Johan Brinkman

Johan Brinkman

Wijkraadslid Feyenoord - Vreewijk

Bob den Ouden

Bob den Ouden

JS Voorzitter

Jade Lie a Kwie

Jade Lie a Kwie

JS Secretaris en vicevoorzitter

Adem Mustafa Negash

Adem Mustafa Negash

JS Penningmeester

Ryan Vos

Ryan Vos

JS Bestuurslid Communicatie