Alle mensen

Barbara Kathmann

Barbara Kathmann

Wethouder

Richard Moti

Richard Moti

Wethouder

Co Engberts

Co Engberts

Fractievoorzitter

Bouwen, Wonen, Buitenruimte, Onderwijs en Cultuur
Duygu Yildirim

Duygu Yildirim

Raadslid

Werkgelegenheid, Inkomen, Integratie, Schuldenaanpak, Armoedebestrijding en Participatie
Dennis Tak

Dennis Tak

Raadslid

Economie, Energietransitie, Mobiliteit, Organisatie, Financiën, Haven, Toerisme en Horeca
Narsingh Balwantsingh

Narsingh Balwantsingh

Raadslid

Volksgezondheid, Ouderen, Sport, Jeugdzorg en Maatschappelijke Opvang
Kevin van Eikeren

Kevin van Eikeren

Raadslid

Veiligheid, Bestuur, Grote Projecten en Samenleving
Jelle Jaspar

Jelle Jaspar

Fractiemedewerker

Tim Kind

Tim Kind

Fractiemedewerker

Nino Reus

Nino Reus

Fractiemedewerker

Malee Welmers

Malee Welmers

Content creator

Stef Fleischeuer

Stef Fleischeuer

Voorzitter

Sid Morsink

Sid Morsink

vice-voorzitter

Anne Eva Speeks

Anne Eva Speeks

Penningmeester

Rutger Ruitinga

Rutger Ruitinga

1e Secretaris

Jan Jasper de Vries

Jan Jasper de Vries

2e Secretaris

Casper van Rooden

Casper van Rooden

Bestuurslid kenniskringen

Matthijs van Neerbos

Matthijs van Neerbos

Bestuurslid opleiden

Navin Thakoer

Navin Thakoer

Bestuurslid thema diversiteit

Zeki Baran

Zeki Baran

Bestuurslid campagne

Leo Huisman

Leo Huisman

Bestuurslid campagne

Paulette Verbist

Paulette Verbist

Gebiedscommissielid Kralingen-Crooswijk

Oktay Unlu

Oktay Unlu

Gebiedscommissielid Kralingen-Crooswijk

Abdelhafid Boulhrir

Abdelhafid Boulhrir

Gebiedscommissielid Centrum

Arja den Ouden

Arja den Ouden

Gebiedscommissielid Centrum

Deepak Moella

Deepak Moella

Gebiedscommissielid Charlois

Peter Eggink

Peter Eggink

Gebiedscommissielid Charlois

Rini Vermaat-Vermeulen

Rini Vermaat-Vermeulen

Gebiedscommissielid Delfshaven

Rachid El Ouachoun

Rachid El Ouachoun

Gebiedscommissielid Hillegersberg - Schiebroek

Ton van Anraad

Ton van Anraad

Gebiedscommissielid Hoek van Holland

Ineke Vos

Ineke Vos

Gebiedscommissielid Hoek van Holland

Cor van Hulst

Cor van Hulst

Gebiedscommissielid Hoogvliet

Ahmet Gungor

Ahmet Gungor

Gebiedscommissielid Hoogvliet

Johan Verbeek

Johan Verbeek

Gebiedscommissielid IJsselmonde

Rahul Mangal

Rahul Mangal

Gebiedscommissielid IJsselmonde

Latif Tali

Latif Tali

Gebiedscommissielid Overschie

Anne Snoeck – Henkemans

Anne Snoeck – Henkemans

Gebiedscommissielid Overschie

René Hoff

René Hoff

Gebiedscommissielid Prins Alexander

Shereeva Fabre

Shereeva Fabre

Gebiedscommissielid Prins Alexander

Marianne Melcherts

Marianne Melcherts

Wijkraadslid Kop van Zuid - Entrepot

Koen Istha

Koen Istha

Wijkraadslid Noord - Liskwartier

Johan Brinkman

Johan Brinkman

Wijkraadslid Feyenoord - Vreewijk

Bob den Ouden

Bob den Ouden

JS Voorzitter

Jade Lie a Kwie

Jade Lie a Kwie

JS Secretaris en vicevoorzitter

Adem Mustafa Negash

Adem Mustafa Negash

JS Penningmeester

Ryan Vos

Ryan Vos

JS Bestuurslid Communicatie